Дитячий Судинний Хірург Черкаси

Діти, які страждають від серйозних судинних аномалій, потребують спеціалізованої медичної допомоги, і такі захворювання часто потребують комбінованого лікування, об’єднуючи інтервенційні процедури та медикаментозну терапію. Пацієнти з хронічними судинними захворюваннями мають потребу в постійному медичному контролі, що дає змогу знизити ризики серцевих нападів, аневризм та ампутацій кінцівок. Дитячі судинні хірурги спеціалізуються на лікуванні таких станів, застерігаючи або полегшуючи їхні прояви.

Кваліфікація фахівця

Цей медичний фахівець займається виявленням і лікуванням захворювань артерій, вен і лімфатичних судин, причому, працюючи з дітьми, він враховує анатомічні та фізіологічні особливості, властиві даному віку. На основі результатів лабораторних та інструментальних досліджень лікар виносить рекомендації щодо методів терапії, включно з такими варіантами, як склеротерапія, пластична хірургія, медикаментозна терапія та ортопедична корекція супутніх симптомів.

Що лікує дитячий судинний хірург

Дитячий судинний хірург спеціалізується на лікуванні різноманітних судинних захворювань, включно з вродженими аномаліями та патологіями судин, як-от гемангіоми, артеріовенозні мальформації, що можуть спричиняти різноманітні проблеми, включно з болем, порушенням функцій органів, косметичними дефектами та трофічними виразками.

Судинна хірургія також включає мікропластичну хірургію, запобігаючи травматичним поверхням, що тривалий час не гояться і не можуть бути виправлені традиційними методами пластичної хірургії, і відновлення відрубаних кінцівок із частковим або повним відновленням їхніх функцій у результаті реплантації. Однією з найпоширеніших причин звернення до судинних хірургів є атеросклероз.

Атеросклероз – це поширене захворювання, що характеризується відкладенням холестеринових бляшок у судинах, які звужують їхній діаметр і утруднюють нормальний кровообіг, що може призвести до порушення кровопостачання органів і тканин. Це захворювання раніше вважалося характерним для людей похилого віку, але тепер воно зустрічається і в молодих людей. Першою ознакою ураження судин може бути інфаркт або інсульт, і важливо звернутися до судинного хірурга вчасно, щоб уникнути серйозних ускладнень.

Коли потрібно записатися до дитячого судинного хірурга

Дитячий судинний хірург консультує у випадках, коли виникає атеросклеротичне ураження судин мозку, що може призвести до порушення його кровопостачання та погіршення функції. Одна з перших ознак цього стану – погіршення пам’яті на події, які відбулися нещодавно. Надалі це може призвести до поступового зниження інтелекту, емоційної нестабільності, а також симптомів, які залежать від місця розташування уражених ділянок мозку. Атеросклероз судин головного мозку може також являти собою ризик розвитку ішемічного інсульту.

Ураження атеросклерозом аорти може проявлятися поступовим збільшенням артеріального тиску, шумом, що виявляється над висхідною і черевною частинами аорти. Можливими ускладненнями є недостатність кровопостачання головного мозку, що може проявлятися інсультами, запамороченнями і втратою свідомості, а також недостатністю кровопостачання верхніх кінцівок.

Атеросклероз судин, що живлять кишківник, може призвести до тромбозу артеріальних гілок із розвитком інфаркту стінки кишки та брижі. Це супроводжується нападами болю в животі, що виникають після вживання їжі та супроводжуються блювотою і здуттям кишківника.

Судинний хірург для дитини Черкаси

Наша клініка надасть вам фахівця в галузі дитячої судинної хірургії. За номерами, вказаними на сайті, ви можете записатися на прийом до лікаря, що дасть змогу позитивно вплинути на здоров’я вашої дитини.

Доступні послуги:

  • Первинна консультація. На першій консультації лікар зможе вислухати скарги вашої дитини та прийняти первинне рішення щодо подальших дій.
  • Повторна консультація. За необхідності, можна проводити повторні консультації з дитячим судинним хірургом, що дасть змогу відстежувати стан здоров’я вашої дитини, реакцію її організму на лікування.
  • Онлайн консультація. За запитом клієнта ми можемо організувати консультацію лікаря в режимі онлайн, що дасть вам змогу заощадити свій час і проконсультуватися з фахівцем, не виходячи з дому.

Передзвонимо вам найближчим часом!