Психіатр Черкаси

Наше стрімке, метушливе повсякденне життя пов’язане з безліччю обов’язків і проблем – заробіток, виховання дітей, піклування про членів сім’ї, участь у суспільній діяльності, а також необхідність справлятися з втратами і змінами. Ці труднощі можуть засмучувати, а іноді навіть стають непосильними і з ними важко впоратися без підтримки та допомоги.

Психіатр може допомогти людям, які потрапили в біду, розвинути навички, що дають змогу ефективніше справлятися з життєвими труднощами. Консультація психіатра – це індивідуальний підхід до людини з психологічними, емоційними та соціальними труднощами. Вона призначена для вирішення навіть найскладніших життєвих проблем.

Коли вам можуть знадобитися послуги психіатра

Нашими послугами можуть скористатися дорослі, у яких спостерігається будь-яка комбінація таких проблем:

 • відчуття депресії;
 • нездатність справлятися зі стресами вдома або на роботі;
 • зловживання алкоголем або іншими наркотиками;
 • зміни у звичках сну і харчування;
 • проблеми в міжособистісних стосунках;
 • втрата інтересу до сексу;
 • незрозумілий страх;
 • перепади настрою;
 • постійний гнів;
 • провали в пам’яті.

Послуги психіатра в Черкасах

Наша клініка може запропонувати вам послуги найкращих психіатрів у місті Черкаси. Ми допомагаємо людям та їхнім сім’ям вести повноцінне життя. Наша практика забезпечує доступ до психіатричного лікування вищого класу для полегшення психологічних розладів.

Наше суспільство живе в умовах постійного тиску, тривоги і стресу, намагаючись зберегти збалансований спосіб життя і відносини між роботою та особистим життям. У результаті багато людей стикаються з проблемами самосприйняття і самооцінки, депресією і розладами харчової поведінки, а також емоційними травмами. Ми також розуміємо, з якими проблемами можуть зіткнутися молоді люди, підлітки та діти у зв’язку з навчанням, сім’єю, стосунками і життям загалом.

Тому наші психіатри прагнуть надати високоякісні послуги, щоб допомогти нашим пацієнтам подолати такі захворювання, як депресія, тривога, стрес, синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГ), прикордонний розлад особистості, біполярний розлад, відновлення після травм, посттравматичний стресовий розлад, а також інші сфери.

Наша місія – допомогти людям та їхнім родинам пережити цей важкий час. Ми надаємо безпечну, конфіденційну і не упереджену обстановку, в якій можна обговорити проблеми і питання.

Коли потрібна допомога психіатра

Ми лікуємо цілу низку розладів і проблем, багато з яких мають минущий характер і пов’язані з непереборними життєвими стресами. Тим часом, вони можуть проявлятися по-різному, і деякі з них описані на цій сторінці.

Крім того, останні дослідження показали, що найефективнішим лікуванням багатьох психічних розладів (особливо розладів настрою та тривоги) є поєднання психотерапії та ліків. Тому психотерапія часто підвищує ефективність за допомогою медикаментів. Крім того, застосування ліків може зменшити тривожні симптоми до такої міри, що психотерапія може виявитися найбільш корисною та ефективною. Тому наша команда професійних психіатрів пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, проводячи ретельне обстеження, встановлюючи правильний діагноз та індивідуальний план медикаментозного лікування.

 • Депресія. Депресію можна описати як почуття смутку, нещастя або зневіри. Більшість із нас почуваються так у той чи інший час протягом різних за тривалістю періодів.
 • Тривога та панічні атаки. Стрес може виникнути через будь-яку подію або думки, які змушують вас почуватися засмученими, злими або нервовими. Тривога – це відчуття страху, занепокоєння. Джерело цих симптомів не завжди відоме.
 • ПТСР. Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) – це один із видів тривожного розладу. Він може виникнути після того, як ви пережили сильну емоційну травму, пов’язану із загрозою поранення або смерті.
 • Безсоння. Безсоння – це проблеми із засинанням або збереженням сну протягом ночі. Епізоди можуть виникати і зникати, бути короткочасними або тривалими (хронічними).
 • СДУГ. Синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ) – це проблема нездатності зосередитися, гіперактивності, нездатності контролювати поведінку або їх поєднання.

Приватний психіатр у місті Черкаси допоможе вам впоратися з цими проблемами і полегшить ваш стан. Якщо ви помітили, що ваше психологічне здоров’я вже тривалий час порушене, то саме час запланувати зустріч із фахівцем і почати лікування.

Наші послуги

 • Первинна консультація. Первинна консультація проводиться для визначення проблем, які найбільше турбують пацієнта. Лікар може дати попередні рекомендації.
 • Повторна консультація. Подальші консультації спрямовані на глибинне опрацювання кожної окремо взятої проблеми.
 • Онлайн консультація. Ми також пропонуємо послуги психіатра в режимі онлайн, що буде зручним рішенням для тих, хто не хоче витрачати час на відвідування клініки.
 • Виїзд лікаря додому. Виїзд лікаря додому може знадобитися, якщо необхідна особиста консультація з лікарем наживо, але пацієнт з якоїсь причини не може відвідати клініку. Наприклад, необхідна консультація для літньої людини.

Передзвонимо вам найближчим часом!