Дитячий Гастроентеролог Черкаси

Потрібен дорослий гастроентеролог?

Перейти

Дітей із розладами, що впливають на травлення та харчування, часто направляють у відділення дитячої гастроентерології. Варто дізнатися більше про фахівців у галузі дитячої гастроентерології, щоб краще зрозуміти, які захворювання вони діагностують і лікують.

На чому спеціалізується дитячий гастроентеролог

Дитячі гастроентерологи спеціалізуються на діагностиці та лікуванні захворювань травної системи у дітей різного віку – від новонароджених до підлітків. Травна система включає в себе стравохід, шлунок, кишківник, підшлункову залозу, печінку і жовчний міхур. Функції травної системи включають переробку та використання поживних речовин від моменту надходження їжі в організм і до її виведення з організму.

Здорове харчування і травлення особливо важливі в педіатрії, оскільки вони необхідні для росту і розвитку.

Дитячі гастроентерологи – експерти в галузі виявлення симптомів, що заважають травленню, використанню поживних речовин і зростанню. Ці симптоми можуть включати проблеми з прийомом їжі або ковтанням, рефлюкс або відрижку, нудоту, блювоту, болі в животі, здуття живота, виділення або затримку газів, утруднене випорожнення, діарею, закреп, втрату ваги або проблеми зі зростанням.

Коли потрібно записатися до дитячого гастроентеролога

Ваша дитина повинна звернутися за консультацією до дитячого гастроентеролога, якщо у неї спостерігаються хронічні або важкі проблеми з харчуванням, ковтанням або травленням,

які не піддаються стандартному лікуванню. Дитячі гастроентерологи працюють із проблемами травної системи дитини, що дає їм змогу швидко знаходити порушення та складати ефективний план з його усунення.

Які види лікування проводять дитячі гастроентерологи

Такі лікарі зазвичай проводять лікування таких захворювань:

 • кровотечі зі шлунково-кишкового тракту;
 • непереносимість лактози;
 • харчова алергія або непереносимість;
 • важка або ускладнена гастроезофагеальна рефлюксна хвороба;
 • запальні захворювання кишечнику;
 • синдром короткої кишки;
 • захворювання печінки;
 • гострий або хронічний біль у животі;
 • блювота;
 • хронічний запор;
 • хронічна або тяжка діарея;
 • недостатність підшлункової залози (в тому числі муковісцидоз) і панкреатит;
 • проблеми з харчуванням;
 • порушення годування.

Дитячі гастроентерологи мають профільну підготовку для проведення досліджень травної системи дитини. Певні інструменти, такі як ендоскопи, використовуються для дослідження внутрішніх органів травного тракту, а також для того, щоб отримати зразки тканин для подальшого аналізу. Ці фахівці також займаються лікуванням кровотеч, проблем із ковтанням та інших проблем, що виникають у кишечнику. Вони мають широкий досвід у лікуванні проблем харчування у дітей, включно з роботою з поживними трубками та внутрішньовенним харчуванням. Вони також підготовлені до лікування маленьких пацієнтів із захворюваннями печінки.

Як записатися на прийом до дитячого гастроентеролога

Ви можете записатися на консультацію дитячого гастроентеролога в місті Черкаси в нашій приватній клініці.

Діти – це не просто маленькі дорослі. Їхній організм росте і має унікальні медичні потреби. Вони зазвичай висловлюють свої проблеми інакше, ніж дорослі. Вони не завжди можуть відповісти на медичні запитання і не завжди здатні проявити терпіння та готовність до співпраці. Дитячі гастроентерологи знають, як обстежити та лікувати дітей таким чином, щоб вони були спокійні та готові до співпраці. Такі лікарі добре знайомі з проблемами, характерними тільки для дітей, включно зі зростанням, фізичним та емоційним розвитком, а також соціальними проблемами, пов’язаними з віком. Більшість кабінетів дитячих гастроентерологів організовані й оформлені з урахуванням інтересів дітей.

Якщо ваш педіатр запропонує вашій дитині звернутися до дитячого гастроентеролога в нашій клініці, ви можете бути впевнені, що ваша дитина отримає найкраще лікування. Прийом у такого фахівця відрізняється від прийому у гастроентеролога, який звик працювати з дорослими людьми. Ваша дитина має унікальні потреби в спілкуванні з медичним працівником і хороший дитячий гастроентеролог точно знає, як знайти правильний підхід до маленького пацієнта. Це допоможе сформувати правильне ставлення вашої дитини до здоров’я і забезпечить ефективне лікування проблеми.

Передзвонимо вам найближчим часом!