Інфекціоніст Черкаси

Лікар інфекціоніст – це медичний працівник, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань, викликаних бактеріями, паразитами, вірусами і грибками.

Хто такий лікар інфекціоніст

Лікар інфекціоніст це лікар, який спеціалізується на інфекційних захворюваннях. Інфекційні захворювання – це хвороби, спричинені шкідливими мікроорганізмами, які потрапляють в організм. Найпоширенішими причинами інфекційних захворювань є віруси, бактерії, грибки та паразити. Ці організми зустрічаються всюди. У більшості випадків ми співіснуємо з деякими з них, і вони ніколи не спричиняють проблем. Але вони також можуть спричиняти захворювання від легких до смертельно небезпечних.

Інфекційні захворювання зазвичай передаються від людини до людини, через забруднену їжу, воду і ґрунт, а також через укуси комах і тварин. Інфекційні захворювання можуть вражати шкіру, сечовивідні шляхи, легені, кров і практично будь-які ділянки тіла. Такі захворювання надзвичайно поширені в усьому світі, але деякі з них трапляються частіше, ніж інші. Грип, кір, застуда, фарингіт, COVID-19 і сальмонела – все це приклади таких захворювань.

Необов’язково йти на консультацію лікаря інфекціоніста щоразу, коли у вас є вірус або інфекція. Більшість медичних працівників можуть лікувати звичайні інфекції та віруси. Приватний інфекціоніст – це фахівець з діагностики, ведення та лікування рідкісних, складних, важких або хронічних інфекцій. У певному сенсі вони схожі на детективів, які вивчають організми в людському тілі, розглядаючи найдрібніші деталі історії хвороби людини або результати лабораторних досліджень, щоб спробувати ідентифікувати і контролювати інфекційне захворювання.

Навіщо вам звертатися до лікаря інфекціоніста

Інфекціоніст працює з багатьма іншими лікарями і фахівцями. Найчастіше, направлення до фахівця такого профілю ви можете отримати від свого лікаря. Як правило, це пов’язано з тим, що їм потрібна додаткова допомога в діагностиці та лікуванні інфекції або вірусу, оскільки вони є рідкісними, важкими, хронічними або невідомими. Вони можуть направити вас до лікаря інфекціоніста, щоб виключити певні інфекції як причину будь-якого захворювання.

Наприклад, дерматолог може звернутися до інфекціоніста по допомогу в разі рідкісних шкірних захворювань, а пульмонологові може знадобитися консультація з інфекціоністом, якщо в людини хронічна пневмонія або пневмонія, що не піддається лікуванню.

Деякі зі способів, якими інфекціоністи допомагають іншим медичним працівникам, полягають у такому:

 • Діагностика рідкісних або складних інфекцій чи вірусів.
 • Виявлення організму, що викликає симптоми захворювання.
 • Інтерпретація лабораторних тестів, таких як аналіз крові.
 • Лікування інфекції, спричиненої стійкістю до антибіотиків (антибіотики не допомагають).
 • Виявлення причин таких симптомів, як незрозуміла висока температура або підвищена кількість лейкоцитів у крові.
 • Забезпечення довгострокового спеціалізованого догляду при хронічних інфекціях, таких як ВІЛ/СНІД або гепатит.
 • Консультування щодо рекомендацій стосовно антибіотиків і вакцин або ухвалення рішень про те, які дезінфікуючі засоби або ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) слід використовувати для мінімізації інфекцій у медичних установах.

Ваш лікар може направити вас на прийом до фахівця, якщо у вас є специфічне інфекційне захворювання, діагностика або лікування якого може бути ускладнене. Приватний інфекціоніст – це фахівець з інфекцій, викликаних бактеріями, вірусами, грибками або паразитами. Він працює з вашим лікарем та іншими медичними працівниками, щоб впоратися з вашим захворюванням і повернути вам гарне самопочуття.

Якщо вас цікавить платний прийом інфекціоніста, то наша приватна клініка надасть вам таку послугу. При цьому ви навіть можете записатися на дистанційну консультацію телефоном або в режимі онлайн.

Наші послуги

 • Первинна консультація. Первинна зустріч з інфекціоністом для обстеження, збору анамнезу та встановлення початкового діагнозу інфекційного захворювання.
 • Повторна консультація. Наступні консультації інфекціоніста для оцінки результатів лікування, корекції лікування або уточнення діагнозу.
 • Онлайн консультація. Можливість отримати консультацію інфекціоніста віддалено через інтернет, що робить доступним спілкування з лікарем для пацієнтів у будь-якому місці.
 • Виїзд лікаря додому. Послуга виклику інфекціоніста додому для обстеження і лікування пацієнта в домашніх умовах.

Передзвонимо вам найближчим часом!