Дитячий Імунолог Черкаси

Імунна система дитини бореться з інфекціями. Якщо у вашої дитини алергія, її імунна система неправильно реагує на речі, які зазвичай нешкідливі. Прикладами таких речей є лупа домашніх тварин, пилок, пил, спори цвілі, укуси комах, їжа та ліки. Ця реакція може викликати в дитини такі проблеми зі здоров’ям, як астма, сінна лихоманка, кропив’янка, екзема (висипання), або дуже важку та незвичну реакцію, яка називається анафілаксією.

Чому так важливі дитячі імунологи

Якщо ваша дитина страждає від алергії або інших проблем з імунною системою, дитячий імунолог володіє спеціальними навичками для лікування вашого малюка.

У деяких випадках, якщо імунна система вашої дитини функціонує неправильно, вона може стати заручником частих, важких і/або незвичайних інфекцій. Прикладами таких інфекцій є синусит (запалення однієї або декількох носових пазух), пневмонія (інфекція легенів), молочниця (грибкова інфекція в роті), абсцеси (скупчення гною, оточені запаленою тканиною), які постійно повертаються.

Дитячий лікар імунолог знаходить і лікує ці алергії та проблеми імунної системи. Педіатр має скерувати вашу дитину до такого фахівця, якщо він запідозрив алергічні реакції або інші проблеми, пов’язані із захворюваннями імунної системи.

Що лікують дитячі імунологи

Дитячі імунологи зазвичай проводять лікування таких захворювань:

 • астма;
 • сінна лихоманка (алергічний риніт);
 • синусит;
 • екзема (атопічний дерматит);
 • кропив’янка;
 • важкі реакції на продукти харчування, укуси комах і лікарські препарати (анафілаксія);
 • імунні порушення, які призводять до такого: часті синусити, пневмонія або діарея; молочниця та абсцеси, що постійно повертаються; важкі, незвичні інфекції.

Дитячі алергологи-імунологи діагностують алергічні захворювання за допомогою спеціальних тестів. Нові форми цих тестів можуть бути практично безболісними. Лікування може включати в себе відмову від речей, що викликають симптоми, імунотерапію (уколи від алергії) або медикаментозне лікування. Існують також спеціальні тести та ефективні методи лікування різних причин ослаблення імунної системи.

Дитяча алергія

Діти можуть страждати від алергії на такі речовини, як пилок, пилові кліщі, лупа домашніх тварин, харчові продукти, ліки та укуси комах, причому алергічні реакції можуть торкатися очей, вух, носа, рота, легенів і шкіри. Симптомами алергії є почервоніння або сльозотеча очей, нежить, чхання, свербіж у роті та горлі, хрипи, екзема та кропив’янка. Алергія може також впливати на шлунково-кишковий тракт, тому при алергічній реакції у пацієнтів може спостерігатися блювання або діарея.

 • Шкірні алергії. Якщо алергія зачіпає шкіру, лікарі можуть рекомендувати щоденне купання з використанням немильних мийних засобів, зволоження шкіри після купання та лікування шкіри протизапальними препаратами, такими як топічні стероїди та нестероїдні креми.
 • Значні алергічні реакції. Хоча в більшості випадків лікування алергії може проводитися в кабінеті лікаря, пацієнтам, у яких спостерігається значна алергічна реакція поза межами медичного закладу, слід звернутися по невідкладну медичну допомогу.
 • Харчова алергія. Як правило, у дітей харчова алергія зустрічається частіше, ніж у дорослих, і з віком вона минає. З іншого боку, дорослі частіше страждають на алергію на пилок, ніж маленькі діти.

Де знайти дитячого імунолога

Записатися на прийом до фахівця в галузі дитячої імунології в місті Черкаси можна на нашому сайті.

Потрібно пам’ятати, що діти це не просто маленькі дорослі. Вони не завжди можуть розповісти нам про те, що їх турбує. Вони не завжди можуть відповісти на медичні запитання. Вони не завжди можуть проявити терпіння і готовність до співпраці під час медичного обстеження.

Дитячі імунологи знають, як обстежувати і лікувати дітей таким чином, щоб допомогти їм розслабитися і співпрацювати. Їхня мета – виявити причини цих розладів у вашої дитини та запропонувати способи зменшення симптомів, щоб ваша дитина могла вести більш здоровий спосіб життя.

Якщо ваш педіатр запропонує вашій дитині звернутися до дитячого імунолога, ви можете бути впевнені, що вона отримає кваліфіковану допомогу в нашій клініці. Ця допомога включатиме найсучасніші методи лікування і терапії, спрямовані на поліпшення якості життя вашої дитини. У нашій клініці на вас чекають тільки кваліфіковані лікарі, які допоможуть вашій дитині швидко і ефективно впоратися з проблемами імунної системи, щоб малюк міг вести більш якісне і повноцінне життя.

Наші послуги

 • Первинна консультація. Дитячий імунолог проводить повну оцінку імунної системи дитини, включно з анамнезом, фізичним оглядом і лабораторними тестами, для виявлення можливих проблем і розробки індивідуального лікування.
 • Повторна консультація. На повторній консультації лікар оцінює результати лікування, коригує план лікування за необхідності залежно від динаміки стану імунної системи та забезпечує подальший медичний супровід.
 • Онлайн консультація. Дитячий імунолог надає можливість консультування пацієнтів та їхніх батьків віддалено через інтернет, що дає змогу отримувати кваліфіковану медичну допомогу незалежно від місця розташування та забезпечує швидкий доступ до фахівця для вирішення імунологічних проблем.

Передзвонимо вам найближчим часом!