Дитячий отоларинголог Черкаси

Хвороби вуха, горла і носа найпоширеніші захворювання в дитячому віці. Закладений ніс, часте чхання, біль у горлі та вухах, хронічний кашель – усі ці симптоми є доволі неприємними та болісними для дитини, окрім того, вони можуть призвести до кисневого голодування мозку та вплинути на розвиток уваги й пам’яті дитини. Хронічні захворювання вуха, горла та носа можуть призвести до зниження слуху, як наслідок, до повної глухоти.

Також приводом для візиту до дитячого отоларинголога можуть стати дитячі забави, коли під час ігор діти вставляють дрібні предмети у вуха або ніс. У цьому разі слід негайно звернутися по допомогу до ЛОРа.

Хто такий дитячий ЛОР

Якщо вашій дитині потрібне хірургічне або комплексне медичне лікування захворювань або проблем, що зачіпають вухо, ніс або горло, дитячий отоларинголог має досвід і кваліфікацію для лікування вашої дитини. Багато отоларингологів загального профілю надають хірургічну допомогу дітям. У нашій клініці в місті Черкаси ви також можете скористатися послугою виклик дитячого ЛОРа додому.

Дитячі отоларингологи лікують дітей від періоду новонародженості до підліткового віку. Вони вважають за краще зробити педіатричну допомогу основою своєї медичної практики, а унікальний характер медичного та хірургічного догляду за дітьми осягають завдяки підвищенню кваліфікації та досвіду практичної роботи.

Які види лікування проводять дитячі отоларингологи?

Дитячі отоларингологи насамперед займаються медичним і хірургічним лікуванням захворювань вуха, носа і горла у дітей. Дитячі отоларингологи зазвичай надають такі послуги:

  • Діагностика та лікування захворювань вуха, носа і горла, а також захворювань голови та шиї;
  • Хірургія голови та шиї, включно з до- та післяопераційним доглядом;
  • Консультації з іншими лікарями при виявленні захворювань вуха, носа або горла;
  • Допомога у виявленні порушень комунікації у дітей.

Для діагностики захворювань перерахованих вище органів отоларинголог проведе огляд, а також за необхідності призначить додаткові методи діагностики.

Де можна записатися до дитячого ЛОРа

Записатися на прийом до дитячого ЛОРа ви можете в нашій клініці. Ви отримаєте консультацію від досвідченого фахівця, а також можете скористатися послугою виклик дитячого ЛОРа додому, що дасть змогу швидко відреагувати на виникнення проблеми і не витрачати час на поїздку в клініку.

Дитячі отоларингологи кращий догляд за дітьми

Діти це не просто маленькі дорослі. Вони не завжди можуть сказати, що їх турбує. Вони не завжди можуть відповісти на медичні запитання і не завжди здатні проявити терпіння та готовність до співпраці під час медичного огляду. Дитячі отоларингологи знають, як обстежити та лікувати дітей таким чином, щоб вони були спокійні та готові до співпраці. Крім того, дитячі отоларингологи використовують обладнання, спеціально розроблене для дітей. Більшість кабінетів дитячих ЛОРів організовані та оформлені з урахуванням інтересів дітей.

Це включає в себе оглядові кабінети і зали очікування, де можуть бути іграшки, відео та матеріали для читання для дітей. Це допомагає створити комфортну обстановку для вашої дитини, яка не викликає побоювань. Якщо ваш педіатр пропонує вашій дитині звернутися до фахівця з приводу проблем з вухами, носом або горлом, дитячий ЛОР має найширший спектр варіантів лікування, найширшу та найвсебічнішу підготовку і найбільший досвід роботи з дітьми та лікування дитячих захворювань вуха, носа і горла.

 

Коли слід записатися до дитячого ЛОРа

  • Біль у вусі;
  • Дитина часто хворіє на застудні та атипові захворювання;
  • Педіатр поставив попередній діагноз, наприклад, ангіна, тонзиліт, середній отит, бронхіт, синусит, риніт, фарингіт, ларингіт, аденоїдит, синусит, етмоїдит;
  • У дитини часто бувають носові кровотечі;
  • Спостерігається зниження слуху або приглухуватість.

Якщо вам потрібна консультація дитячого ЛОР-лікаря, ви можете записатися на прийом у нашій клініці, яка розташована в місті Черкаси. Дозвольте досвідченим фахівцям подбати про здоров’я вашої дитини.

viber logo