Імунолог Черкаси

Імунологія – це вивчення імунної системи, її функцій і взаємодії з іншими системами організму. Імунна система являє собою складну мережу клітин, тканин і органів, яка функціонує для захисту організму від чужорідних загарбників, таких як бактерії та віруси. Основна функція імунної системи – виявлення і нейтралізація бактерій і вірусів, але вона також підтримує здоров’я організму, борючись із раковими клітинами, відновлюючи тканини і підтримуючи функції тканин і органів.

Імунна система складається з двох основних частин: вродженої імунної системи, яка є першою лінією захисту від чужорідних загарбників і наявна в організмі від народження; та адаптивної імунної системи (також відомої як набута імунна система), яка є другою лінією захисту від чужорідних загарбників.

Хто такий імунолог

Імунолог – це фахівець у галузі імунології, галузі медицини, що вивчає імунну систему. Імунолог може займатися вивченням імунної системи в здоровому або хворому стані.

До числа захворювань, які може лікувати імунолог, належать гіперчутливість (алергія), аутоімунні захворювання, відторгнення трансплантатів та імунодефіцит. Імунолог вивчає і лікує фізичні, хімічні та фізіологічні характеристики і функції окремих компонентів імунної системи, а також те, як вона захищає організм від інфекцій. Особливу увагу лікар приділяє захворюванням, що впливають на природний імунітет, таким як алергія, пневмонія та абсцеси.

Які захворювання лікують імунологи

Імунологічне захворювання може виникнути у будь-якої людини, незалежно від її віку. Тож імунолог для дорослих користується не меншим попитом, ніж дитячий фахівець. Імунні порушення можуть варіюватися від легкого подразнення до серйозної проблеми, і в будь-якому разі їх не потрібно залишати без лікування. Досвідчені алергологи та імунологи допоможуть пацієнтам діагностувати та вилікувати проблему, а також розробити план лікування, що враховує всі їхні потреби.

Загалом, імунологи займаються лікуванням таких захворювань:

 • аутоімунні захворювання, такі як аутозапальні синдроми;
 • первинні імунодефіцити;
 • недостатність антитіл;
 • дефіцит комплементу;
 • інші порушення вродженого імунітету;
 • аномалії фагоцитарних клітин;
 • тяжкі комбіновані синдроми імунодефіциту;
 • системні імунні захворювання;
 • анафілаксія;
 • захворювання опасистих клітин або еозинофілів.

Навіщо вам консультація імунолога

Вам слід записатися на прийом до імунолога, якщо ви відчуваєте будь-які симптоми, пов’язані з алергією, і вважаєте, що у вас може бути захворювання, пов’язане з алергією. Лікар-імунолог зможе поставити діагноз, визначити основну причину симптомів і запропонувати відповідний план лікування, щоб полегшити небажані симптоми. Крім того, до такого лікаря слід звертатися, якщо симптоми тривають понад два тижні, спричиняють дискомфорт або заважають нормальному функціонуванню в повсякденному житті.

Чого очікувати від консультації імунолога

Перший прийом у нашому діагностичному центрі присвячений встановленню правильного діагнозу. Перша консультація – це ретельний, поглиблений аналіз симптомів захворювання, який періодично вимагає досить тривалого прийому і може зайняти якийсь час. Наш лікар вивчить історію хвороби, обговорить наявні симптоми та проведе фізикальний огляд. За необхідності, залежно від результатів первинної діагностики, наступним кроком буде обговорення варіантів тестування або лікування.

За п’ять днів до першого прийому не приймайте антигістамінні препарати. Ці препарати блокують шкірний тест. Продовжуйте приймати інші ліки, якщо немає особливих рекомендацій від фахівця. Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтеся до нашої клініки, яка розташована в місті Черкаси. Якщо у вас виникли імунологічні проблеми, запишіться на прийом до фахівця. Наш досвідчений імунолог допоможе вам впоратися з проблемами імунного здоров’я і розробить відповідний план лікування за прийнятною для вас ціною.

Імунологи займаються діагностикою, лікуванням і веденням різних імунологічних захворювань, включно з алергією, астмою та імунодефіцитними станами. Багато фахівців поєднують свій клінічний досвід з науковими дослідженнями, щоб з’ясувати, як функціонує імунна система, і перевірити нові методи лікування. Записатися на прийом до імунолога ви можете просто зараз. Своєчасне звернення до фахівця допоможе в короткі терміни поставити правильний діагноз і підібрати найбільш ефективне лікування, що підвищить якість вашого життя.

Наші послуги

 • Первинна консультація. Перша зустріч з імунологом для обстеження, збору анамнезу та встановлення початкового діагнозу імунологічних проблем пацієнта.
 • Повторна консультація. Повторне звернення до імунолога для оцінки ефективності лікування, внесення правок лікування або уточнення діагнозу.
 • Онлайн консультація. Послуга отримання консультації імунолога віддалено через інтернет, що забезпечує зручність для пацієнтів, особливо в разі обмеженої рухливості або відвідування медичного центру.

Передзвонимо вам найближчим часом!