Терапевт Черкаси

Лікар-терапевт – фахівець у галузі терапії, лікар, який спеціалізується на виявленому лікуванні, профілактиці внутрішніх хвороб.

Терапевт – це одна з найпоширеніших лікарських спеціальностей. Найчастіше саме цей лікар першим зустрічається з пацієнтом, незалежно від того, яка патологія розвинулася у того. До компетенції лікаря-терапевта входить виявлення причинно-наслідкових зв’язків між симптомами, що турбують пацієнта, порушенням внутрішніх органів, систем. Найчастіше перший кабінет, який Вам варто завітати в медичний центр – кабінет терапевта.

Що ж входить в обов'язки лікаря-терапевта:

1) Збір анамнезу.

2) Застосування потрібних способів обстеження.

3) Внесення всієї отриманої інформації про стан пацієнта до його медичної карти, у деяких випадках пацієнт може бути направлений на госпіталізацію.

4) Призначення необхідного медикаментозного лікування: надання екстреної допомоги в разі гострих станів і загострення хронічних захворювань, купірування екстрених і невідкладних станів.

5) Здійснення спостереження за побічними реакціями лікарських засобів.

6) Проведення консультації за направленнями до лікарів інших спеціальностей.

7) Проведення протиепідемічних заходів при виявленні вогнища інфекції.

Наші лікарі-терапевти – це досвідчені фахівці, які завжди готові в свій досвід і професіоналізм запропонувати для вирішення Ваших проблем і прийти на допомогу.

Роль терапевта

Терапевт має найширший спектр функцій серед усіх медичних працівників. У його обов’язки входить наступне.

 

Завдяки своїм широким знанням про широкий спектр медичних захворювань, вони вміють оцінювати проблеми і визначати найбільш підходящий курс лікування.
Вони навчені надавати довгострокову допомогу пацієнтам, які страждають на хронічні та гострі захворювання.
До їхніх обов’язків входить навчання пацієнтів правильного підтримання здоров’я. На відміну від інших лікарів, які здебільшого відповідають за лікування пацієнтів, терапевти відрізняються тим, що у них також є можливість допомогти запобігти хворобам.
Вони проводять відвідування вдома в рамках довгострокового догляду за пацієнтами, а також навчають родичів пацієнта, щоб переконатися, що вони теж знають, як забезпечити догляд. Ці відвідування вдома автоматично стають частиною їхніх обов’язків, якщо пацієнт не може прийти в клініку або лікарню, наприклад, у випадку з літніми пацієнтами або немовлятами.
Вони відповідають за направлення пацієнтів до відповідних фахівців.

Діагностика та консультування

Терапевт не обмежений віком, статтю, системою організму або захворюванням пацієнта. Сфера клінічної практики складна й охоплює профілактику, зміцнення здоров’я, раннє втручання для тих, хто перебуває в групі ризику, а також лікування гострих, хронічних і складних станів у популяції лікаря, чи то вдома, чи то в приватній клініці.

 

Висококласні діагностичні та терапевтичні навички терапевта, що застосовуються в рамках постійних взаємовідносин, забезпечують економічно ефективне лікування, яке високо цінується пацієнтами. Терапевти вміють справлятися з невизначеністю, недиференційованими захворюваннями і складнощами, використовувати передові практичні дані в світлі індивідуальних обставин і залучати пацієнтів і сім’ї до розуміння, планування та управління своїм здоров’ям відповідно до індивідуальних можливостей.

 

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям, перша людина, до якої ви зазвичай звертаєтеся за лікуванням, – це терапевт. Він вирішить, чи потрібно вам звернутися до іншого медичного фахівця. Він може скерувати вас до лікаря-спеціаліста або суміжних спеціалістів, якщо вам потрібна спеціалізована допомога.

Коли слід звернутися до терапевта

Коли ви відчули якісь зміни у своєму організмі або помітили симптоми, яких раніше не було, є сенс записатися на огляд до терапевта. На огляді лікар вивчить вашу історію хвороби, дізнається про ваші симптоми і зможе порадити здати додаткові аналізи для виявлення проблеми. Якщо в результаті виявиться захворювання, то терапевт може скерувати вас до вузького спеціаліста, або ж продовжить ваше лікування залежно від ситуації. Приватний терапевт також може спостерігати за розвитком хронічних захворювань і стежити за станом вашого здоров’я.

Наші послуги

  • Первинна консультація. Перша зустріч із терапевтом, під час якої проводять огляд і збір анамнезу для визначення діагнозу та призначення подальшого лікування.
  • Повторна консультація. Повторне звернення до терапевта для оцінки ефективності лікування, корекції призначень або вирішення виниклих проблем.
  • Онлайн консультація. Можливість отримати консультацію терапевта віддалено через інтернет, що забезпечує зручність і доступність для пацієнтів з будь-якої точки світу.
  • Виїзд лікаря додому. Можливість викликати терапевта додому для обстеження і лікування, що особливо зручно в разі обмеженої рухливості пацієнта або у зв’язку з поганим станом неможливість відвідати медичний центр.
  • Видача довідок. Надання медичних довідок різного виду.
  • Інгаляція за допомогою небулайзера. Процедура інгаляції лікарських препаратів з використанням спеціального медичного обладнання для лікування захворювань дихальних шляхів.
  • Зняття алкогольної інтоксикації. Допомога в лікуванні та знятті наслідків алкогольного отруєння, включно з проведенням медикаментозної терапії.

Передзвонимо вам найближчим часом!