Дитячий Інфекціоніст Сміла

Дитячий інфекціоніст має досвід і кваліфікацію, щоб допомогти вашому педіатру в діагностиці та лікуванні вашої дитини, якщо ваш малюк став заручником захворювання, викликаного інфекційним агентом, наприклад бактерією, грибком, паразитом. Дитячі інфекціоністи лікують дітей від народження до підліткового віку.

Які види лікування проводить дитячий лікар інфекціоніст

Послуги дитячих інфекціоністів у нашій клініці повністю підтримуються сучасними відділеннями радіології, мікробіології, молекулярної патології та гістопатологічними лабораторіями. Ми також підтримуємо інші педіатричні субспеціальності, тож звертаючись до нас, ви довіряєте здоров’я своєї дитини в дійсно надійні руки. У нашому розпорядженні є найкраще сучасне обладнання, яке допомагає з точністю діагностувати захворювання.

У нашій спеціалізованій клініці в місті Сміла проводять лікування широкого спектра інфекційних та імунологічних захворювань, що спричиняються бактеріями, вірусами, грибками та паразитами. До дитячих інфекціоністів звертаються також у разі складних або нетипових захворювань, зокрема:

  • Туберкульоз.
  • Гепатит.
  • Менінгіт.
  • Респіраторні інфекції.
  • Інфекції кісток і суглобів.
  • ВІЛ-інфекція та синдром набутого імунодефіциту (СНІД).
  • Хвороби з нез’ясованою причиною, тривалою лихоманкою або такі, що рецидивують.
  • Інфекції, спричинені мікроорганізмами, стійкими до звичайних антибіотиків.
  • Інфекції, що загрожують життю, такі як сепсис, бактеріальна інфекція.

Дитячі інфекціоністи: кращий догляд за дітьми

Як відомо будь-якому лікарю, діти це не просто маленькі дорослі. Їхній організм росте і має унікальні медичні потреби. Вони можуть інакше заявляти про свої проблеми і не завжди здатні відповісти на медичні запитання, а щоб заручитися підтримкою дитини і підштовхнути її до співпраці, часто необхідні особливі навички спілкування. Фахівці з дитячих інфекційних захворювань знають, як обстежити та лікувати дітей таким чином, щоб вони були спокійні та налаштовані на діалог. Вони також розуміють унікальні ознаки, симптоми і методи лікування, пов’язані з інфекційними захворюваннями у дітей, які можуть значно відрізнятися від тих же самих хвороб у дорослих.

Якщо ваш педіатр запропонує обстежити вашу дитину у дитячого інфекціоніста, ви можете бути впевнені, що фахівці нашої клініки забезпечать найкращу допомогу. У нормі, коли імунна система дитини повністю функціонує, симптоми захворювання можуть не проявлятися. Якщо імунітет порушений або інфекційний агент долає імунну систему, виникає інфекційне захворювання.

Наші фахівці надають допомогу дітям за повним спектром інфекційних захворювань. Ми забезпечуємо кваліфіковану діагностику, лікування та підтримку в амбулаторних умовах. Наші дитячі інфекціоністи також забезпечують комплексне спостереження за дітьми, які розпочали лікування в лікарні та продовжують його після повернення додому.

Лікарів інфекціоністів часто називають “медичними детективами”, вони вміють діагностувати навіть найскладніші дитячі захворювання. Ми тісно співпрацюємо з сім’ями і фахівцями з метою профілактики, ведення та лікування інфекцій. Наші лікарі мають досвід надання допомоги дітям як зі звичайними дитячими інфекціями, так і з важкими та хронічними (тривалими) захворюваннями.

Наша команда фахівців з інфекційних захворювань у місті Сміла спеціально навчена догляду за немовлятами, дітьми та підлітками. Наша мета – діагностика, лікування та профілактика інфекційних педіатричних захворювань. Якщо у вашої дитини виникли проблеми і ваш педіатр радить звернутися до лікаря інфекціоніста, наші фахівці з радістю нададуть всі необхідні послуги і подбають про те, щоб здоров’я вашої дитини якомога швидше прийшло в норму.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]