Дитячий Дерматолог Сміла

Дерматолог для дітей – це лікар, який спеціалізується на лікуванні шкіри, волосся і нігтів. Але ці дерматологи працюють із дітьми – вони спеціалізуються на лікуванні дитячої шкіри та волосся. Вони лікують дітей різного віку, від немовлят до підлітків, і допомагають діагностувати та лікувати цілу низку захворювань, з якими діти стикаються в період свого дорослішання. Від прищів, пов’язаних зі статевим дозріванням, і генетичних проблем зі шкірою до серйозніших проблем, як-от рак шкіри, – дитячі дерматологи навчені лікувати проблеми різного рівня й використовувати різні методи лікування, які підходять для дітей.

Навіщо потрібні дитячі дерматологи?

Це поширене запитання, яке виникає у багатьох людей – навіщо нам потрібен дитячий дерматолог? Якщо всі дерматологи можуть допомогти з проблемами, пов’язаними зі шкірою та волоссям, навіщо потрібен окремий дерматолог тільки для дітей? На це є багато причин – по-перше, важливо мати окремого дерматолога, який спеціалізується на дитячій шкірі та волоссі, тому що це велика сфера дерматології. Дитячому дерматологу потрібно багато чому навчитися, і ця галузь відрізняється від будь-якої іншої дерматології, тому для неї потрібна окрема категорія.

По-друге, у дітей шкіра відрізняється від шкіри дорослих, тому їхні проблеми також відрізняються від дорослих. У дітей, наприклад, у новонароджених, шкіра немовляти; вона ніжна і надзвичайно тендітна і проходить через свої власні проблеми, абсолютно відмінні від тих, через які проходить шкіра дорослої людини. Аналогічним чином, діти в підлітковому віці проходять через період статевого дозрівання, і тому в них інші проблеми – у них з’являються гормональні прищі, їхня шкіра змінюється, і тому їхні захворювання також відрізняються.

До цього слід додати, що оскільки проблеми в них різні, то й методи лікування, які використовують для лікування цих проблем, теж дуже різні. Як ми вже говорили, у дітей шкіра зазвичай набагато ніжніша і чутливіша, ніж у дорослих, тому не всі методи лікування підходять для них. Наприклад, новонародженій дитині не можна робити хімічний пілінг – він занадто жорстокий для дитячої шкіри і може пошкодити її захисний шар. Якщо у дитини і дорослого схожі захворювання (наприклад, дерматит або акне, які трапляються як у дорослих, так і в дітей), то цілком імовірно, що методи лікування у них можуть бути різними. Тому дитячі дерматологи спеціалізуються на різних методах лікування, які підходять для немовлят і маленьких дітей.

Отримайте допомогу для вашої дитини

Дитяча дерматологія – це зростаюча галузь медичних наук, і нині батькам стало набагато простіше і доступніше звертатися по допомогу для своїх дітей і немовлят. Лікувати шкіру дитини набагато складніше, ніж шкіру дорослого – вона більш тендітна і схильна до розвитку більш серйозних проблем. Саме тому дитячий дерматолог спеціалізується на таких проблемах, і саме тому батьки мають бути особливо уважними під час пошуку дитячого дерматолога для своєї дитини.

Записатися до хорошого лікаря на консультацію у місті Сміла можна в нашій клініці. Якщо у вашого малюка виникли певні проблеми зі шкірою, з’явився невідомий висип або ж виникли інші питання, з приводу яких ви хотіли б отримати консультацію, то не варто зволікати. Що раніше ви почнете лікування, то менш серйозними будуть наслідки для ніжної шкіри вашої дитини. Наші лікарі допоможуть вам знайти причину захворювання, ідентифікувати проблему та усунути її.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]