Дерматолог Сміла

Дерматологи – це лікарі-фахівці, які займаються захворюваннями шкіри, волосся, нігтів, вологих зон рота і геніталій, а також раком шкіри. Дерматологи обслуговують людей різного віку, від новонароджених до літніх людей. Вони можуть діагностувати, лікувати та управляти більш ніж 3 000 шкірних захворювань. Вони допомагають людям з такими захворюваннями, як псоріаз, екзема, акне, алопеція, шкірні інфекції та рак шкіри.

Дерматологи можуть лікувати шкірні захворювання різними способами, включаючи медичні, хірургічні, процедурні та косметичні методи. Деякі дерматологи також проводять операцію Мооса – спеціальну техніку, що використовується для видалення ракових пухлин шкіри.

Хто такий дерматолог?

Ваша шкіра – найбільший і найважчий орган, що виконує безліч важливих функцій. Вона захищає вас від спеки, холоду, мікробів і небезпечних речовин. Вона також є чудовим індикатором загального стану здоров’я – зміни кольору або відчуття шкіри можуть бути ознакою медичної проблеми. Важливо правильно доглядати за шкірою і стежити за її загальним станом. Дерматолог – це лікар, який спеціалізується на догляді за шкірою, а також волоссям і нігтями. Ці лікарі є експертами в діагностиці та лікуванні захворювань шкіри, волосся і нігтів, а також можуть впоратися з косметичними порушеннями, включно з випаданням волосся і шрамами.

Чим займається дерматолог?

Захворювання шкіри, волосся і нігтів можуть бути складними. Дерматолог працюватиме з вами, щоб встановити діагноз і розробити план поточного лікування. Дерматолог вивчить ваші фізичні симптоми і, можливо, візьме аналізи, щоб поставити діагноз. Ваші симптоми можуть також впливати на ваше самопочуття, наприклад, на здатність спати, працювати і психічне здоров’я. Важливо, щоб ви поговорили зі своїм дерматологом про те, як ваше захворювання впливає на вас.

Ваш план лікування може включати ліки, які ви приймаєте (пероральні препарати), засоби, які ви наносите на шкіру (препарати місцевої дії), хірургічне втручання або процедури, такі як лазерна чи світлова терапія, або уникнення речей, що можуть викликати алергічну реакцію. Як фахівці, дерматологи також надають другу думку та поради іншим лікарям.

Які процедури може запропонувати дерматолог?

Дерматологи надають цілу низку медичних, хірургічних
і косметичних процедур, зокрема:

  • Ліки, такі як креми і гелі, які ви наносите на шкіру – вони відомі як препарати місцевої дії.
  • Ліки, такі як таблетки, капсули або рідини, які ви приймаєте через рот – вони відомі як пероральні ліки.
  • Хірургія, наприклад, лікування раку шкіри і відновлення (трансплантати і клапті).
  • Такі процедури, як лазерне лікування вен, біопсія.
  • Практичні поради щодо дієти, догляду за шкірою, перев’язок та інших способів, які допоможуть вам впоратися з вашим захворюванням.

Ваш дерматолог пояснить:

  • Чому вони рекомендують це лікування.
  • Як воно працює.
  • Які можливі побічні ефекти.
  • Потенційні ризики лікування.
  • Скільки це коштує.

Ви самі вирішуєте, чи погоджуватися на лікування. Вони також можуть зв’язати вас із групами підтримки пацієнтів та іншими організаціями, які можуть надати практичну інформацію, поради та емоційну підтримку.

Записатися до дерматолога на консультацію в місті Черкаси ви можете на нашому сайті. У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, які допоможуть вам розв’язати проблему швидко й ефективно.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]