Терапевт Сміла

Лікар-терапевт – фахівець у галузі терапії, лікар, який спеціалізується на виявленому лікуванні, профілактиці внутрішніх хвороб.

Терапевт – це одна з найпоширеніших лікарських спеціальностей. Найчастіше саме цей лікар першим зустрічається з пацієнтом, незалежно від того, яка патологія розвинулася у того. До компетенції лікаря-терапевта входить виявлення причинно-наслідкових зв’язків між симптомами, що турбують пацієнта, порушенням внутрішніх органів, систем. Найчастіше перший кабінет, який Вам варто завітати в медичний центр – кабінет терапевта.

Що ж входить в обов'язки лікаря-терапевта:

1) Збір анамнезу.

2) Застосування потрібних способів обстеження.

3) Внесення всієї отриманої інформації про стан пацієнта до його медичної карти, у деяких випадках пацієнт може бути направлений на госпіталізацію.

4) Призначення необхідного медикаментозного лікування: надання екстреної допомоги в разі гострих станів і загострення хронічних захворювань, купірування екстрених і невідкладних станів.

5) Здійснення спостереження за побічними реакціями лікарських засобів.

6) Проведення консультації за направленнями до лікарів інших спеціальностей.

7) Проведення протиепідемічних заходів при виявленні вогнища інфекції.

Наші лікарі-терапевти – це досвідчені фахівці, які завжди готові в свій досвід і професіоналізм запропонувати для вирішення Ваших проблем і прийти на допомогу.

Роль терапевта

Терапевт має найширший спектр функцій серед усіх медичних працівників. У його обов’язки входить наступне.

  • Завдяки своїм широким знанням про широкий спектр медичних захворювань, вони вміють оцінювати проблеми і визначати найбільш підходящий курс лікування.
  • Вони навчені надавати довгострокову допомогу пацієнтам, які страждають на хронічні та гострі захворювання.
  • До їхніх обов’язків входить навчання пацієнтів правильного підтримання здоров’я. На відміну від інших лікарів, які здебільшого відповідають за лікування пацієнтів, терапевти відрізняються тим, що у них також є можливість допомогти запобігти хворобам.
  • Вони проводять відвідування вдома в рамках довгострокового догляду за пацієнтами, а також навчають родичів пацієнта, щоб переконатися, що вони теж знають, як забезпечити догляд. Ці відвідування вдома автоматично стають частиною їхніх обов’язків, якщо пацієнт не може прийти в клініку або лікарню, наприклад, у випадку з літніми пацієнтами або немовлятами.
  • Вони відповідають за направлення пацієнтів до відповідних фахівців.

Діагностика та консультування

Терапевт не обмежений віком, статтю, системою організму або захворюванням пацієнта. Сфера клінічної практики складна й охоплює профілактику, зміцнення здоров’я, раннє втручання для тих, хто перебуває в групі ризику, а також лікування гострих, хронічних і складних станів у популяції лікаря, чи то вдома, чи то в приватній клініці.

Висококласні діагностичні та терапевтичні навички терапевта, що застосовуються в рамках постійних взаємовідносин, забезпечують економічно ефективне лікування, яке високо цінується пацієнтами. Терапевти вміють справлятися з невизначеністю, недиференційованими захворюваннями і складнощами, використовувати передові практичні дані в світлі індивідуальних обставин і залучати пацієнтів і сім’ї до розуміння, планування та управління своїм здоров’ям відповідно до індивідуальних можливостей.

Якщо у вас виникли проблеми зі здоров’ям, перша людина, до якої ви зазвичай звертаєтеся за лікуванням, – це терапевт. Він вирішить, чи потрібно вам звернутися до іншого медичного фахівця. Він може скерувати вас до лікаря-спеціаліста або суміжних спеціалістів, якщо вам потрібна спеціалізована допомога.

Коли слід звернутися до терапевта

Коли ви відчули якісь зміни у своєму організмі або помітили симптоми, яких раніше не було, є сенс записатися на огляд до терапевта. На огляді лікар вивчить вашу історію хвороби, дізнається про ваші симптоми і зможе порадити здати додаткові аналізи для виявлення проблеми. Якщо в результаті виявиться захворювання, то терапевт може скерувати вас до вузького спеціаліста, або ж продовжить ваше лікування залежно від ситуації. Приватний терапевт також може спостерігати за розвитком хронічних захворювань і стежити за станом вашого здоров’я.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]