Гінеколог Сміла

Потрібен дитячий гінеколог?

Перейти

Гінеколог спеціалізується на жіночій репродуктивній системі. Він діагностує і лікує багато станів і захворювань. Більшість медичних працівників рекомендують вперше звернутися до такого роду фахівця у віці від 13 до 15 років.

Хто такий гінеколог

Гінеколог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань жіночої репродуктивної системи. Ваша репродуктивна система відповідає за вагітність і менструацію. Гінекологи опікуються репродуктивним здоров’ям з моменту статевого дозрівання до менопаузи. Гінеколог також може лікувати певні захворювання прямої кишки, сечового міхура й уретри залежно від того, як вони пов’язані з вашою репродуктивною системою, а також молочних залоз.

Чим займається гінеколог?

Цей лікар діагностує і лікує проблеми з жіночими репродуктивними органами. Він займається всіма аспектами сексуального здоров’я, такими як профілактика, скринінги раку і медогляди. До числа надаваних послуг і тестів належать:

 • Огляд таза та огляд зовнішніх статевих органів і молочних залоз.
 • ПАП-тести та скринінги раку.
 • Тестування на інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).
 • Діагностика захворювань і розладів статевих органів.
 • Планування сім’ї, контроль народжуваності.
 • Проблеми, пов’язані з менструацією або менопаузою.

Деякі гінекологи також є акушерами. Вони також можуть спеціалізуватися на певних аспектах гінекології, таких як менопауза, реконструктивна хірургія або репродуктивна онкологія.

Коли варто почати відвідувати гінеколога?

Найкраще вперше звернутися до гінеколога у віці від 13 до 15 років.

Коли треба звернутися до гінеколога?

Гінеколог спеціалізується на всіх аспектах репродуктивного здоров’я жінки, включно з профілактикою та обстеженням на рак та ІПСШ. Відвідування жіночого лікаря має бути частиною вашого звичайного здоров’я, якщо ви ведете активне статеве життя або вам від 13 до 15 років. Кожній жінці варто щорічно проходити огляд.

Крім того, ви повинні звернутися до гінеколога, якщо у вас є такі симптоми:

 • Болісні менструації.
 • Нерегулярні вагінальні кровотечі або виділення.
 • Проблеми з настанням вагітності.
 • Вагінальний свербіж або неприємний запах із піхви.
 • Біль у ділянці таза.
 • Біль під час сексу або сексуальна дисфункція.
 • Нарости, виразки або шишки в ділянці піхви.
 • З метою профілактики небажаної (індивідуальний підбір контрацепції).

Чого слід очікувати під час відвідування гінеколога?

Лікар проведе внутрішній і зовнішній огляд ваших репродуктивних органів. Він також перевірить ваші груди на наявність шишок або утворень. Будьте відкриті та чесні зі своїм гінекологом щодо вашої сексуальної активності, менструального періоду та будь-яких болісних симптомів. Це допоможе їм забезпечити найкращий догляд. Гінекологи можуть призначити такі дослідження, як УЗД, аналізи сечі або крові, якщо під час огляду вони виявлять проблему.

Потім він проведе огляд таза. Він введе в піхву спекулум, щоб краще розглянути всю піхву і шийку матки (орган між піхвою і маткою). Під час огляду таза ваш гінеколог може взяти клітини з шийки матки, щоб перевірити її на наявність інфекції або захворювання.

На нашому сайті ви можете записатися на консультацію до приватного гінеколога в місті Сміла. Найкращі лікарі допоможуть вам підтримувати здоров’я жіночих репродуктивних органів, а також швидко й ефективно вирішувати будь-які проблеми, що виникають. Своєчасний огляд допоможе вам уникнути серйозних наслідків, які можуть настати при спробах ігнорувати проблему.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]