Педіатр Сміла

Педіатр – це лікар, який лікує новонароджених, дітей і підлітків. Педіатри відіграють важливу роль у забезпеченні здоров’я і благополуччя вашого малюка. У них широке коло обов’язків – від проведення регулярних оглядів дитини до діагностики та лікування захворювань, травм та інших станів здоров’я.

Яка роль педіатра і що він може діагностувати?

У педіатрів широке коло обов’язків. Вони займаються всім: від огляду новонароджених до лікування хронічних захворювань. Вони надають профілактичну допомогу, а також діагностують і лікують інфекції, травми та захворювання.

  • Проводять регулярні медичні огляди.
  • Проводять фізичні огляди.
  • Відстежують фізичний, емоційний та соціальний розвиток вашого малюка.
  • Діагностують і лікують хвороби, травми та інші стани здоров’я.
  • Вводять вакцини.
  • Прописують ліки.
  • Вислуховують проблеми батьків і відповідають на їхні запитання.
  • Пропонують батькам поради з питань здоров’я.

Хто такий педіатр?

Педіатр – це лікар, який опікується здоров’ям немовлят, дітей та підлітків. Педіатрична допомога починається з моменту народження і триває до 18 років. Педіатри запобігають, виявляють і лікують фізичні, поведінкові та розвивальні проблеми, які зачіпають дітей. Деякі з них працюють у загальній практиці. Інші спеціалізуються на лікуванні дітей із певними захворюваннями.

Чому моя дитина повинна відвідувати педіатра?

Відвідування дитячого лікаря важливі для здоров’я і благополуччя вашої дитини. На цих прийомах педіатр оцінює загальне фізичне та емоційне здоров’я вашої дитини. Вони стежать за тим, щоб розвиток дитини йшов за планом, а також роблять рекомендовані вакцини, щоб захистити її від інфекцій. Під час візитів до дитячого лікаря у вас буде можливість обговорити з ним будь-які питання, що стосуються здоров’я вашого малюка.

Переваги відвідування педіатра

Хоча сімейні лікарі можуть лікувати дітей, педіатри спеціально навчені унікальним фізичним, емоційним і поведінковим потребам немовлят, дітей і підлітків. Симптоми, що проявляються у дорослих, відрізняються від симптомів, які спостерігаються у дітей. Тому, обираючи педіатра, ви обираєте лікаря, який володіє спеціальними знаннями в розпізнаванні та лікуванні унікальних медичних потреб дитини.

Крім того, ви можете використовувати послугу виклик педіатра додому для вирішення невідкладних питань і проблем. Це особливо зручно, коли ваша дитина захворіла і вам потрібно терміново проконсультуватися з лікарем. Зрештою, педіатри – це не просто лікарі, а партнери у справі охорони здоров’я вашої дитини. Від імунізації та вушних інфекцій до енурезу, алергії та шкільних медоглядів – педіатри володіють спеціальними навичками, що дають змогу забезпечити індивідуальне, комплексне лікування постійно мінливих фізичних та емоційних потреб малюка.

Крім цього, прийом приватного педіатра це ще й можливість вибрати зручний для себе день і час, а також відвідування лікаря саме в той момент, коли він потрібен.

Як часто дитина має відвідувати дитячого лікаря?

Як правило, дитині достатньо відвідувати лікаря раз на рік або раз на два роки після досягнення певного віку, якщо тільки в неї немає гострих проблем зі здоров’ям або хронічних захворювань, які потребують спостереження. Ваш лікар підкаже вам, як часто потрібно приходити на прийом, щоб контролювати ризики для здоров’я і підтримувати постійний здоровий розвиток.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]