Масаж у Черкасах

Масаж – це процедура, в якій використовуються різні види фізичного контакту для розслаблення, відновлення та оздоровлення організму. Він використовується для лікування широкого спектра емоційних і фізичних проблем зі здоров’ям і є однією з найпопулярніших процедур у спа-салонах, а також у різних оздоровчих центрах. 

Що таке масажна терапія?

Існує безліч різних видів масажу, кожен з яких має абсолютно різне походження і цілі: одні спрямовані на зняття м’язового болю, інші – на підвищення рівня енергії, треті – на поліпшення конкретного фізичного стану, четверті – просто на розслаблення.

Масаж допомагає вам почуватися добре в багатьох відношеннях і може позитивно вплинути на все ваше тіло – кістки, м’язи, серце, шкіру, дихання, травлення і психічне здоров’я.

Масаж діє по-різному:

розслабляє й освіжає втомлені або затерплі м’язи;
посилює кровообіг;
стимулює глибоку циркуляцію крові та лімфи, що допомагає вашому організму зцілитися і загалом працювати ефективніше;
стимулює вироблення ендорфінів – природних хімічних речовин у вашому організмі, які змушують вас почуватися щасливим.

Які переваги масажу для здоров'я?

У своїх різних формах лікувальний боді масаж може допомогти в лікуванні та полегшенні широкого спектра захворювань. Дослідження показують, що він особливо гарний для усунення проблем, пов’язаних зі стресом, від тривоги і нападів паніки до астми, закрепів і високого кров’яного тиску. Він ефективно знімає біль – лікує хронічні болі, болі в спині і навіть артрит.

Масаж стимулює кровообіг, що збільшує кількість кисню і поживних речовин, які надходять до органів і тканин. У той час як масаж стимулює циркуляцію “хороших речовин” в організмі, він також сприяє позбавленню від “поганих речовин” – відпрацьованих продуктів, токсинів, вуглекислого газу і надлишку води. Це одна з основних причин, через які антицелюлітний масаж став настільки поширеним і ефективним. Стимулювання нервової системи і поліпшення роботи лімфатичної системи також зміцнює імунну систему.

Масаж у Черкасах може використовуватися для лікування конкретних фізичних травм або труднощів, а також для допомоги в реабілітації після спортивних травм. Це також може допомогти запобігти подальшому пошкодженню м’язів або тканин і поліпшити діапазон руху спортсмена. Наприклад, масаж ніг є невід’ємною частиною тренувань професійних футболістів.

Релакс масаж у місті Черкаси може допомогти вам відчути себе набагато краще, більш розслабленим у своїй власній шкірі, спокійним і умиротвореним. Розслаблювальний масаж спини і шиї спрямований на те, щоб виявити м’язові затиски у вашому тілі й усунути їх за допомогою спеціальних технік.

Чому вам варто записатися на масаж у Черкасах

Масажна терапія – це систематизовані маніпуляції з м’якими тканинами з метою їх нормалізації. Для проведення процедури, масажисти в основному використовують руки, але можуть також застосовувати передпліччя, лікті, стопи або спеціальні інструменти. Основна мета масажної терапії – допомогти організму зцілити себе і зміцнити здоров’я і благополуччя.

Дотик є основним компонентом масажної терапії, а також поєднує в собі науку і мистецтво. Фахівці вивчають конкретні техніки масажу і використовують своє відчуття дотику, щоб визначити правильну силу тиску на кожну людину і знайти зони напруги та інші проблеми м’яких тканин. Незалежно від того, виберете ви шийно-комірцевий масаж або ж класичний масаж спини, процедура буде дуже корисною для вашого здоров’я. У місті Черкаси масаж доступний у нашому центрі сімейної медицини.

Передзвонимо вам найближчим часом!

[cf7form cf7key="callback"]