Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/clients/boreiko/vashlikar/smila/wp-content/themes/vashlikar/doctors-category-template.php on line 15
No category found

 • Лікарів не знайдено

 • Кардіолог – це лікар, який спеціалізується на лікуванні серця і кровоносних судин. Він може лікувати або допомогти вам запобігти низці серцево-судинних проблем. Він також може спеціалізуватися в конкретних галузях, таких як аномальні серцеві ритми, серцева недостатність або проблеми з серцем, які були у вас з народження.

  Хто такий лікар кардіолог

  Кардіолог – це лікар, який є експертом у галузі захворювань серця і кровоносних судин. Він може лікувати хвороби серця і допомогти вам уникнути серцевих захворювань. Хороший кардіолог повинен бути в курсі останніх досягнень у сфері лікування пацієнтів, щоб забезпечити найкращий догляд.

  Чим займається кардіолог?

  Кардіолог – це медичний працівник, який може лікувати біль у грудях, високий кров’яний тиск і серцеву недостатність, а також проблеми з клапанами серця, кровоносними судинами та інші проблеми з серцем і судинами. Він може призначити такі дослідження, як електрокардіограма, ехокардіограма і КТ (комп’ютерна томографія), щоб з’ясувати, в чому справа. Поставивши діагноз, приватний кардіолог може призначити ліки, допомогти вам почати більш здорові фізичні вправи і звички харчування або провести катетеризацію серця.

  Кардіолог проведе фізичний огляд і обговорить з вами ваші симптоми, історію хвороби та сімейну історію. Важливо повідомити кардіолога, якщо в інших людей у вашій сім’ї були проблеми з серцем, тому що це може збільшити ймовірність того, що у вас також можуть бути схожі проблеми. Деякі основні відомості можуть дати кардіологу цінну інформацію про ваше серцево-судинне здоров’я, наприклад:

  • вага;
  • кров’яний тиск;
  • рівень холестерину;
  • рівень глюкози (цукру) в крові.

  Ваш лікар вивчить усю цю інформацію та результати аналізів, щоб визначити фактори ризику виникнення проблем із серцем. Він також захоче дізнатися на консультації, чи курите ви, як багато займаєтеся спортом, що ви їсте і які ліки приймаєте.

  Коли звертатися до кардіолога

  Ваш лікар може направити вас до кардіолога, якщо у вас є проблеми з серцем або кровоносними судинами, які потребують особливої уваги. Якщо ви відчуваєте біль у грудях, запаморочення або задишку, можливо, вам необхідно записатися на прийом до кардіолога або скористатися послугою кардіолог з виїздом додому. Кардіолог може продовжувати працювати з вами протягом тривалого часу, спостерігаючи за вашим станом.

  Чого очікувати на обстеженні у кардіолога

  Кардіолог проведе фізичний огляд, приділяючи особливу увагу прослуховуванню вашого серця. Він зможе з’ясувати, наскільки добре тече кров у серці та чи немає у вас порушень серцевого ритму.

  Будьте готові відповісти на запитання про історію хвороб вашої сім’ї та вашу власну історію хвороби. Кардіолог захоче дізнатися, чи були проблеми з серцем у ваших братів і сестер, батьків або інших членів вашої родини. Ця інформація допоможе лікарю дізнатися, які типи проблем із серцем можуть бути у вас.

  Ваш лікар може запитати:

  • Як давно у вас з’явилися ці симптоми?
  • Що ви відчуваєте, коли у вас є симптоми (слабкий біль, різкий біль)?
  • Що ви робили, коли почалися симптоми (відпочивали, напружувалися)?
  • Чи допомагає вам що-небудь почуватися краще, коли у вас є симптоми?
  • Чи були у вас у минулому операції на серці або хірургічні втручання?
  • Чи є у вас записи про будь-які сканування?
  • Які ліки ви приймаєте зараз?

  Якщо у вашого кардіолога є відповідне обладнання, він може зробити електрокардіограму, щоб швидко визначити ритм вашого серця. Він також може призначити окрему зустріч для інших досліджень, які займають трохи більше часу і якщо необхідно провести повне кардіологічне обстеження. У нашій клініці ви можете записатися на консультацію приватного кардіолога в місті Черкаси.

  Передзвонимо вам найближчим часом!

  [cf7form cf7key="callback"]