Warning: Attempt to read property "ID" on null in /home/clients/boreiko/vashlikar/smila/wp-content/themes/vashlikar/doctors-category-template.php on line 15
No category found

Потрібен дитячий гастроентеролог?

Перейти
 • Лікарів не знайдено

 • Гастроентеролог – це фахівець із захворювань шлунково-кишкового тракту. Гастроентерологи лікують усі органи травної системи, включно зі шлунково-кишковим трактом (стравохід, шлунок і кишківник) і жовчовивідними органами (печінка, жовчні протоки, підшлункова залоза і жовчний міхур).

  Хто такий лікар гастроентеролог

  Гастроентеролог – це лікар, який спеціалізується на захворюваннях травної системи. Назва “гастроентеролог” відноситься до шлунка і кишківника. (“Gastro” означає шлунок, “entero” – кишечник, “ologist” – фахівець). Саме ці органи найчастіше уражаються при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Але травна система включає в себе також рот і стравохід. Крім того, до травної системи входять органи біліарної системи, які постачають у кишечник жовч і травні ферменти. До них належать жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка і жовчні протоки. Гастроентерологи займаються лікуванням усіх цих органів.

  Записатися до гастроентеролога в місті Сміла можна в нашій приватній клініці. Тут ви також можете скористатися послугою виклик лікаря додому.

  Навіщо потрібна консультація гастроентеролога

  Можливо, у вас є симптоми, пов’язані з травною системою, які ваш лікар не зміг діагностувати або ефективно лікувати. А можливо, ви вже знаєте, що у вас серйозне захворювання шлунково-кишкового тракту, і хочете отримати кваліфіковану допомогу. Запис на прийом до фахівця, який має додаткову підготовку з цього захворювання, має багато переваг. Гастроентерологи проводять більше досліджень, обстежень і процедур у сфері шлунково-кишкового тракту, ніж інші лікарі. У результаті вони частіше ставлять точні діагнози, швидше виявляють проблеми та лікують їх із меншою кількістю ускладнень.

  Первинний прийом гастроентеролога: про які симптоми потрібно розповісти

  Ви можете записатися на обстеження до гастроентеролога з такими розповсюдженими симптомами, як:

  • біль у животі;
  • здуття живота;
  • нетравлення шлунка;
  • гази;
  • нудота і блювота;
  • кров у калі;
  • діарея;
  • закреп або утруднене сечовипускання;
  • незрозуміла втрата або збільшення ваги;
  • печія;
  • жовтяниця.

  Чого очікувати від консультації гастроентеролога

  Гастроентеролог може почати з фізичного обстеження. Спершу він може промацати і прослухати органи черевної порожнини зовні. Він також може призначити додаткові дослідження, такі як аналіз крові, аналіз калу або візуалізаційні дослідження, наприклад, рентгенографію шлунково-кишкового тракту, яка дає змогу отримати знімки органів зовні. Але коли потрібно більше інформації, ніж можуть дати ці аналізи, гастроентерологи проходять спеціальну підготовку для проведення ендоскопічних процедур. Це обстеження, під час яких всередину організму зазирають за допомогою ендоскопа – крихітної відеокамери на кінці довгої, тонкої та гнучкої трубки, яку вводять в організм..

  Ендоскопічні дослідження дають змогу гастроентерологам отримати детальніше уявлення про роботу організму та про те, що може спричиняти симптоми. Але це ще не все – гастроентерологи можуть також брати зразки тканин і виконувати невеликі втручання за допомогою крихітних інструментів, які вони пропускають через ендоскоп. Таким чином, ендоскопія є проміжним етапом перед хірургічним втручанням, яке гастроентеролог може зробити для лікування вашого захворювання. І часто цього буває достатньо. За допомогою ендоскопа гастроентерологи можуть усувати закупорки, відкривати звужені канали, зупиняти кровотечі та видаляти пухлини.

  Як записатися до лікаря гастроентеролога

  Шлунково-кишкова система містить у собі безліч різноманітних органів і процесів. Спільними зусиллями вони розщеплюють їжу, всмоктують необхідні поживні речовини та виводять залишки. Ця система постійно працює, тому, якщо якась її частина працює не так, як треба, ви обов’язково помітите це за своїм самопочуттям. Шлунково-кишкові симптоми трапляються часто, але зрозуміти їхню причину не так-то просто. Саме тут може допомогти фахівець. Гастроентерологи можуть краще зрозуміти, що саме не так у вашій травній системі..

  Записатися на прийом до фахівця в місті Черкаси за адекватною ціною можна в нашій клініці. Тут ви матимете можливість проконсультуватися з фахівцем та отримати усю необхідну інформацію про здоров’я свого шлунково-кишкового тракту. Здоров’я шлунково-кишкового тракту є одним із найважливіших чинників вашого самопочуття, тож не варто відкладати обстеження у лікаря.

  Передзвонимо вам найближчим часом!

  [cf7form cf7key="callback"]